ua en ru
  • 0

Есенція-ароматизатор для коктейлів "MARE"

1 500 грн.
Артикул: НФ-01000266

Аромат - Апельсин, мандарин, лимон, лаванда, цедра апельсину та теребінту

Essentia Blend | Mare — це натуральний ароматизатор у формі спрею, створений для швидкого та легкого нанесення на різноманітні вироби. Цей продукт дарує вашій продукції свіжий, незвичайний аромат, що нагадує морське повітря та атмосферу узбережжя.
Essentia Blend | Mare поєднує унікальну суміш ефірних олій — солодкого апельсина, мандарина, лимона, лаванди, цедри апельсину та теребінту, створюючи багатогранний аромат із нотами цитрусових та легкими трав'янистими відтінками. Продукт виготовляється з використанням органічних компонентів та дистильованої води, покращеної за допомогою земного магнетизму, що підсилює натуральність і якість аромату.
Essentia Blend | Mare ідеально підходить для використання в кулінарії, коктейлях, десертах або для ароматизації приміщень. Легкий у застосуванні завдяки формі спрею, він швидко додає природний аромат цитрусових та морського бризу. Продукт стане корисним як для професійних шефів, так і для домашніх кулінарів, забезпечуючи свіжість і натуральність кожному твору.

Обʼєм :
50 мл

Нові надходження

Новинка
Соус Bloody Mary, Sauce Side (250мл)
250 мл 1 л
250 грн.
Новинка
Соус Worchester, Sauce Side (250мл)
250 мл 1 л
180 грн.
Новинка
Кавові дріпи Drip YoCo Colombia Banana 15 шт
Новинка
Кавові дріпи Drip YoCo Colombia Peach 15 шт