ua en ru
  • 0

Кордіал MixMe - Lychee-Jasmine

335 грн.
Артикул: НФ-00001750

Смаковий профіль: Елегантний, стримано-ягідний смак із ніжними квітковими нотками. Аромат свіжорозквітлого жасмину поєднується з делікатною солодкістю лічі, створюючи вишукану гармонію. Післясмак — легкий, квітково-ягідний, із витонченим жасминовим відтінком.

Рекомендації з використання: Для приготування коктейля оберіть будь-який міцний алкоголь на свій смак і змішайте його в рівних пропорціях (1:1) із кордіалом. Подайте з льодом або в охолодженому коктейльному келиху.

Для приготування менш міцного коктейлю просто додайте третій компонент до верху — своє улюблене ігристе, содову, тонік або сік (1:1:1).
Також кордіал є чудовою основою для безалкогольних коктейлів: змішайте його із безалкогольним ігристим, содовою, тоніком або охолодженим чаєм.

Склад: Вода питна, із додаванням цукру, лимонної та виноградної кислот, а також гідролатів (класифікуються як натуральний харчовий ароматизатор) лічі та жасмину.

Поживна цінність на 100 мл:
Енергетична цінність — 451,3 кДж / 107,8 ккал;
жири — 0,1 г, з них насичені — 0,1 г;
вуглеводи — 26,62 г, з них цукри — 26,62 г;
білки — 0,1 г; сіль — 0 г.
Пастеризований продукт. Не містить штучних ароматизаторів та барвників.

Термін придатності: 12 місяців. Зберігати в темному місці без прямого попадання сонячних променів при температурі від +1°C до +25°C.
Після відкриття пляшки — 1 місяць, зберігати при температурі від +1°C до +16°C.

Обʼєм :
0,75 л
Цей товар відсутній в наявності і зараз недоступний.

Нові надходження

Новинка
Ізомальт смаковий Маракуя
300 грн.
Новинка
Ізомальт смаковий Ананас
300 грн.
Новинка
Ізомальт смаковий Вишня
300 грн.
Новинка
Ізомальт смаковий Лісові ягоди
Новинка
Ізомальт смаковий Кола
300 грн.