ua en ru
  • 0

Джигер литий 45/60 мл містер Слім

595 грн.
Артикул: НФ-00001481

Об’єм – 45/60 мл

Поділки – 15 мл, 30 мл, 45 мл

Джигер Містер Слім литий 45/60 мл - це мірна склянка, спеціально створена для точного вимірювання рідин, зроблена з високоякісної сталі, відшліфована до блиску. Це один з найпотрібніших інструментів бармена, який робить точним приготування коктейлів згідно рецептури, завдяки чому ви точно не помилитеся в пропорціях.

Джигер прийшов на зміну пурингу, раніше бармени наливали інгредієнти на око, завдяки своєму професіоналізму дотримувалися пропорцій, але сьогоднішні рецепти коктейлів вимагають більш точного наливу і джигери стали невід'ємним аксесуаром у барі.

Термін джигер з'явився в XIX столітті в США - тоді джигером неформально називали одиницю об'єму алкоголю 2 рідкі унції або 60 мл, а також чарку, в якій подавали порцію спиртного.

Джиггер виготовлений з високоякісної сталі, що робить його практично безсмертним, функціональний у роботі, призначений для професійного застосування у ресторанах та барах. Виріб має форму пісочного годинника, що суттєво прискорює та полегшує відмірювання маленьких обсягів та підвищує точність.

У нашому магазині, ви можете знайти джигери не тільки з металу, але ще зі скла та пластику. Використовуйте лише професійний інвентар та обладнання у професійному барі, ресторані, готелі та вдома в домашньому барі.

Мити вручну під проточною водою. Не можна мити в посудомийній машині.

Стійкий до корозії та іржі.

Колір :
срібний

Нові надходження

Новинка
Сироп Персик, MONIN 0,7л
607 грн.
Новинка
Сироп Шоколад, MONIN 0,7л
607 грн.
Новинка
Сироп Імбирне печиво, MONIN ПЕТ 1л
755 грн.
Новинка
Вірджин Мері мікс
330 мл
100 грн.
Вишня Амарена SANTORELLI у важкому сиропi 1кг
1 кг
643 грн.